Aktualności

Logo szkoły

Reklama

Spacerkiem po szkole

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Przyjazna szkoła

Ze środków przekazanych przez Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" za rok 2013 zakupiliśmy drukarkę
Reklama
Strona główna Galeria Rok szkolny 2019 / 2020
Rok szkolny 2019 / 2020 PDF Drukuj

 


 

Lekcje czytelnicze

 

Startują cotygodniowe spotkania czytelnicze prowadzone przez bibliotekarkę szkolną Aleksandrę Ficek. Pierwsze zajęcia miały tytuł "Powitanie z detektywem Pozytywką"

 

Galeria

 


 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

Przewodnicząca:

WERONIKA GRZIK

 

Zastępca:

ZUZANNA MAŁYSKA

 

Sekretarz:

AGATA PALARZ

 

Sekcja konkursowa:

 

Przewodniczący:

ŁUKASZ LABUS

 

Członkowie:

AGNIESZKA KOŁODZIEJ

PAULINA LOSKA
JULIA WILK

 

Sekcja plastyczna:

 

Przewodnicząca:

MARTYNA BOLENDA

 

Członkowie:

OLIWIA KALETA

SANDRA FRANKE

WERONIKA BENTKOWSKA

 

Sekcja sportowa:

 

Przewodniczący:

DANIEL GAWLIK

 

Członkowie:

WOJCIECH NAWARA

MARTYNA KOZAK

OLIVIER PIETRASZEWSKI

BRAJAN PISAREK

MIKOŁAJ SOBOTOWSKI

KAMIL KOKOC

 

OPIEKUNKI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

mgr KATARZYNA WILK

mgr ALEKSANDRA FICEK

 


 

Galeria

 


 

Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego

 

1 października 2019 roku wybraliśmy się do Śląskiego Ogrodu Botanicznego. Pogoda nam dopisała. Śląski Ogród Botaniczny działa na rzecz ochrony różnorodności biologicznej, poprzez uprawę na swoim terenie rzadkich i zagrożonych gatunków roślin, zachowanie cennych, a zanikających upraw polnych i łąkowych oraz starych odmian drzew owocowych. Zajmuje się również działalność edukacyjną. Tak więc, była to dla nas wspaniała lekcja przyrody. Skorzystaliśmy także z dodatkowych atrakcji, wspinając się na wieżę widokową, oglądając wystawę fotografii róż oraz bawiąc się na ekologicznym placu zabaw.

 

 

 

Galeria

 


 

Ważne!

Informujemy, że wpłaty za żywienie dziecka należy dokonywać na numer konta bankowego szkoły: ING BS S.A o/Ruda Śląska 64 1050 1214 1000 0023 5614 8938

 

To rozwiązanie zdecydowanie usprawnia i ułatwia pracę w placówce. Dziękujemy!

 

 


 

Pasowanie na ucznia

 


 

Galeria

 


 

 

"Juromania" - wycieczka do Ogrodzieńca

 

 

Galeria

 


 

Koncert w Zabrzańskiej Filharmonii "Co to jest orkiestra?

 

Dzięki uprzejmości dyrektora naczelnego i artystycznego Zabrzańskiej Filharmonii pana Sławomira Chrzanowskiego oraz zaangażowaniu pani Aleksandry Front uczniowie naszej szkoły będą mogli uczestniczyć w comiesięcznych koncertach w bardzo przystępnej cenie biletów. 9 września 2019 roku mogliśmy poznać wszystkie instrumenty, które wchodzą w skład tamtejszej orkiestry.

 

 

 


 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

 

Po wyjątkowo długich wakacjach 2 września 2019 roku rozpoczął się nowy rok szkolny 2019 / 2020. Wszystkich zgromadzonych powitała dyrektor szkoły mgr Anna Dąbrowska. Szczególnie sympatycznie zostali powitani nowi uczniowie, którzy rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Uczniowie poznali swoich wychowawców i powitali się z kolegami. Zostały przypomniane zasady organizacji pracy szkoły i oraz wymagania mające zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w szkole.

Naszym uczniom w nowym roku życzymy, aby nauka była fajną przygodą, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy i umiejętności, dobrymi ocenami oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami.

 

Galeria

 


 

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 9.00

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020. 
Joomla 1.5 themes, hosting company.

Zapraszamy na

Nasza specjalność

Polecamy

Stowarzyszenie "WARTO!"

Działania

Projekty

LogowanieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies
oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies - dowiedz się więcej »