Aktualności

Logo szkoły

Reklama

Spacerkiem po szkole

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Przyjazna szkoła

Ze środków przekazanych przez Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" za rok 2013 zakupiliśmy drukarkę
Reklama
Strona główna Sukcesy
Sukcesy Drukuj

 

Rok szkolny 2016 / 2017



IX Śląski Turniej BOCCE Olimpiad Specjalnych- Chorzów 23 marca 2017



1 miejsce drużyny

Martyna Bolenda

Nikola Turek

1 miejsce drużyny

Sylwia Król

Daniel Wieczorek

opiekun: Aneta Stańczak



XXX Śląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych- Katowice 14 marca 2017



Sylwia  Król- 1miejsce

Daniel Wieczorek- 4 miejsce

Nikola Turek- udział

Daniel Ursoń- udział

opiekun: Aneta Stańczak



XXIX Śląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych- Tarnowskie Góry 23 lutego 2017



Dawid Porwol- 1 miejsce

Wiktoria Ulanecka- 1 miejsce

Martyna Bolenda- 4miejsce

Nikola Turek- 4 miejsce

opiekun: Aneta Stańczak



I Drużynowy Turniej Bowlingowy- Rybnik 30.11.16



1 miejsce drużyny

Nikola Turek

Ramona Mojszczak

Marcin Ulfik

Stanisław Żywczak



1 miejsce drużyny

Michał Nawara

Daniel Nawara

Wiktoria Ulanecka

Daniel Wieczorek

opiekun: Aneta Stańczak


V Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Katowice 3 6 listopada 2016

DANIEL WIECZOREK - 1 miejsce w grze  indywidualnej,

1 miejsce w grze drużynowej

opiekun: Aneta Stańczak



XVI Śląski Turniej w Halowej Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych- Ruda Śląska 18.10.2016r



2 miejsce drużyny

Nikola Turek

Sylwia Król

Daniel Wieczorek

Wiktoria Ulanecka

Ramona Mojszczak

Agnieszka Kołodziej

Paulina Loska

opiekun: Aneta Stańczak



XXVIII Śląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych- Ruda Śląska 18.10.2016r



Sylwia Król- 2 MIEJSCE

Nikola Turek- 1 MIEJSCE

Ramona Mojszczak- 3 MIEJSCE

Wiktoria Ulanecka- 3 MIEJSCE

Dawid Porwol-  2 MIEJSCE

Daniel Ursoń-  2 MIEJSCE

Martyna Bolenda  -  UDZIAŁ

Daniel Wieczorek -  2 MIEJSCE

opiekun: Aneta Stańczak

 

 

Rok szkolny 2015 / 2016


XXVI REGIONALNY TURNIEJ BOWLINGOWY OLIMPIAD SPECJALNYCH - KATOWICE 22.03.2016

Ramona Mojszczak - 2 miejsce

Nikola Turek - 2 miejsce

Daniel Ursoń - 3miejsce

Agnieszka Kołodziej - 4miejsce

Paulina Loska- 3 miejsce

opiekun: Aneta Stańczak

 

 

VIII ŚLĄSKI TURNIEJ BOCCE OLIMPIAD SPECJALNYCH - CHORZÓW 15.03.2016

Martyna Bolenda - 4 miejsce

Robert Rytkowski - 4 miejsce

Wiktoria Ulanecka - 1 miejsce

Daniel Wieczorek - 1 miejsce

Sylwia Król - 1 miejsce

Nikola Turek - 1 miejsce

opiekun: Aneta Stańczak

 

 

 

X ŚLĄSKI MITYNG W NARCIARSTWIE BIEGOWYM I III ŚLĄSKI MITYNG W BIEGU NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH OLIMPIAD SPECJALNYCH - WISŁA 15.01.2016

Daniel Wieczorek - 1 miejsce w biegu na 50 m na rakietkach śnieżnych

Daniel Wieczorek - 2 miejsce w biegu na 100 m na rakietkach śnieżnych

opiekun: Aneta Stańczak

 

 

XXV REGIONALNY TURNIEJ BOWLINGOWY - RUDA ŚLĄSKA 20. 10.2015

Mateusz Baron - II miejsce

Dawid Szulc - V miejsce

Ramona Mojszczak - I miejsce

Wiktoria Ulanecka - I miejsce

Martyna Bolenda - I miejsce

Daniel Wieczorek - I miejsce

Dawid Porwol - II miejsce

Sylwia Król - III miejsce

opiekun: Aneta Stańczak

 

Mistrzostwa Piłki Nożnej Rudy Śląskiej i Miast Ościennych

I MIEJSCE

Arkadiusz Sosna, Mateusz Langosz, Marcin Ulfik, Stanisław Żywczak, Piotr Maczek, Dominik Rutkowski, Rafał Rutkowski, Kamil Nojdek, Mateusz Kukla, Mariusz Skrzypiec, Nikola Turek, Sylwia Król, Wiktoria Ulanecka, Ramona Mojszczak, Seweryn Niedurny, Jakub Torz, Daniel Wieczorek, Patryk Hodur

opiekunowie: mgr M.Rudyk, mgr K.Wilk

 

 

XV Regionalny Turniej w Halowej Piłce Nożnej

I MIEJSCE

Sylwia Król, Nikola Turek, Daniel Wieczorek, Ramona Mojszczak, Patryk Hodur, Wiktoria Ulanecka

opiekun: Aneta Stańczak.

 

 

 

Rok szkolny 2014 / 2015

 

 

  • Konkurs ogólnopolski w ramach programu bezpieczeństwa drogowego "Zebra w mieście" II miejsce - opiekunowie: D. Broda, W. Dudek, A. Stańczak

 


 

  • I turniej piłki nożnej o puchar Św. Jana Pawła II I miejsce - opiekun: M. Rudyk

 


 

  • II Wojewódzki Konkurs Matematyczny II miejsce - opiekunowie: M. Brych, W. Dudek

 


 

  • Wielkie Dyktando woj. śląskiego w Tychach I miejsce - Marcin Ulfik - opiekun: J. Jaros

 


 

  • Konkurs gwarowy w Radzionkowie Wyróżnienie Ramona Mojszczak, J. Steczek - opiekunowie: A. Firek, J. Jaros

 


 

  • Festiwal Do-re-mi I miejsce - opiekunowie: D. Broda, A. Mucha, S. Weiss

 


 

  • Konkurs miejski "Najpiękniejsza pisanka" I miejsce K. Gemska, Wyróżnienie S. Mańkowska - opiekunowie: L. Podgórska, Z. Sapa

 


 

  • Wielkanocna dekoracja okienna - konkurs plastyczny I miejsce J. Tywonek - opiekunowie: A. Lis-Pawleta, A. Stańczak

 


 

  • XIV regionalny turniej w halowej piłce nożnej olimpiad specjalnych Ruda Śląska II miejsce N. Turek, D. Wieczorek, K. Ejchorst, M. Walecki, W. Ulanecka, M. Żebrowski, P. Hodur - A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI

 


 

  • XI Regionalny Mityng Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych Bierkowice 2014 A. Kołodziej tor przeszkód - I MIEJSCE wyścigi sztafet - V MIEJSCE, K. Kołodziej tor przeszkód - I MIEJSCE wyścigi sztafet - V MIEJSCE, P. Loska tor przeszkód - II MIEJSCE wyścigi sztafet - III MIEJSCE opiekun A. Stańczak

 


 

  • XXII Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Ruda Śląska I miejsce K. Gemska, N. Turek, II miejsce R. Mojszczak, D. Porwol, K. Ejchorst, III miejsce S. Król, A. Jamka, VI miejsce M. Bolenda - A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI

 


 

  • XVI Regionalny Turniej Tenisa Stolowego Olimpiad Specjalnych Ruda Śląska 2014 K, Gemska - I MIEJSCE, K. Ejchorst  - I MIEJSCE , P. Hodur - III MIEJSCE, -- opiekunA. Stańczak

 


 

  • Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych I miejsce R. Mojszczak, II miejsce D. Porwol- A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI

 


 

  • VII regionalny Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych Chorzów IV miejsce w. Ulanecka, D. Wieczorek, M. Bolenda, S. Król- A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI

 


 

  • XIII regionalny turniej piłki nożnej olimpiad specjalnych Ruda Śląsk I miejsce K. Ejchorst, S. Król, N. Turek, W. Ulanecka, R. Mojszczak, K. Gemska, D. Wieczorek, M. Żebrowski, M. Walecki- A. Stańczak

 


 

  • XXIV Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Katowice II miejsce M. Żebrowski, IV miejsce K. Gemska, K. Ejchorst, V miejsce D. Porwol - A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI

 

 

Rok szkolny 2013 / 2014

· VIII Międzyszkolna olimpiada wiedzy o zdrowiu - M. Pietkiewicz, S. Liszka-   II MIEJSCE opiekun M. Brych


· Międzyszkolny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy ESKUPAPIADA - S. Liszka, M. Kaplik- III MIEJSCE opiekun M. Brych


· Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny- ,,Pić albo żyć’’ - S. Szubert, W. Lipska, M. Pietkiewicz-  IV MIEJSCE opiekun M. Brych


· Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w Katowicach – Konkurencje indywidualne S. Liszka- I miejsce, M. Pietkiewicz- III MIEJSCE, Konkurencje zespołowe - II MIEJSCE S. Liszka, M. Pietkiewicz opiekunowie A. Firek, I. Chajec


· Wielkie Dyktando woj. śląskiego w Tychach - M. Pietkiewicz- I MIEJSCE S. Liszka- II MIEJSCE opiekunowie A. Firek, I. Chajec


· Śląsk w liczbach- konkurs międzyszkolny - M. Żebrowski, Ł. Kurek, M. Skrzypiec, A. Sosna- III MIEJSCE zespołowo opiekunowie D. Bolesta,  M. Brych,  W. Dudek


· Festiwal ,,DO, RE, MI’’ w Rudzie Śląskiej – uczniowie klas I, II, III - III MIEJSCE opiekunowie D. Broda, A. Mucha


· Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Jasełkowych w Rudzie Śląskiej - uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum - WYRÓŻNIENIE opiekunowie Lis- Pawleta M. Brych


· Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego- ,,My English Dictionary’’ - R. Kołodziej- WYRÓŻNIENIE J. Ćwiklińska- WYRÓŻNIENIE opiekunowie J. Kalawska, M. Kudełko


· Wielkanocna Dekoracja Okienna - J. Tywonek- I MIEJSCE opiekunowie A. Lis- Pawleta, A. Stańczak


· Świąteczne inspiracje - D. Szulc, K. Kołodziej, E. Nowak, M. Owczarek- WYRÓŻNIENIE opiekunowie D. Broda, A. Mucha


· Żyjmy zdrowo, sportowo i beznałogowo - S. Liszka, E. Matyl, Ł. Kurek,  M. Stanisławski, A. Magdziorz- II MIEJSCE opiekunowie E. Bukowska, M. Brych, B. Kucharska, K. Matusińska


· II Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny - E. Matyl, S. Liszka, Ł. Kurek- I MIEJSCE opiekunowie J. Drozd, S. Weiss, J. Chajec


· XII Regionalny Turniej w Halowej Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych w Rudzie Śląskiej P. Hodur, M. Walecki, D. Wieczorek, A. Jamka, S. Król, N. Turek- III MIEJSCE, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· XIX Regionalny Turniej Bowlingowy OS w Żorach – A. Jamka- V MIEJSCE, N. Turek- IV MIEJSCE, S. Król- II MIEJSCE, K. Ejchorst- I MIEJSCE, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· XX Regionalny Turniej Bowlingowy OS w Rudzie Śląskiej – D. Wieczorek- I MIEJSCE, D. Porwoł- II MIEJSCE, M. Walecki- I MIEJSCE, M. Bolenda- II MIEJSCE, D. Łazor- II MIEJSCE, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· XV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego OS w Rudzie Śląskiej – K. Ejchorst- III MIEJSCE, P. Hodur- IV MIEJSCE, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· XXI Regionalny Turniej Bowlingowy OS w Katowicach – D. Porwoł- III MIEJSCE, N. Turek- V miejsce, K. Ejchorst- IV miejsce, S. Król- wyróżnienie, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· VI Regionalny Turniej Bocce  OS w Chorzowie – D. Łazor, N. Turek- I MIEJSCE, W. Ulanecka, S. Król- I MIEJSCE, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· XII Regionalny Turniej w Piłce Nożnej w Rudzie Śląskiej – S. Król, N. Turek, D. Wieczorek, K. Ejchorst, M. Walecki, W. Ulanecka, M. Żebrowski, P. Hodur,  A. Jamka- III MIEJSCE, A. Stańczak i opiekunowie Klubu Olimpiad Specjalnych HEROSI


· Turniej piłki nożnej  szkół ponadgimnazjalnych w Świętochłowicach - Ł. Kurek, D. Lesik, A. Magdziorz, D. Rudkowski, Ł. Jabłoński, D. Depko, D. Panusz, M. Skrzypiec, M. Matyl- I MIEJSCE, opiekun M. Rudyk


· XII Mistrzostwa w Ringo - D. Lesik, Ł. Kurek IV miejsce, M. Skrzypiec, A. Sosna IV MIEJSCE, opiekun M. Rudyk


· Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej- Bobrek - D. Panusz, D. Lesik, M. Langosz, M. Stanisławski, A. Magdziorz, Ł. Jabłoński, J. Ćwiklińska- I MIEJSCE, opiekun M. Rudyk


· Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej- Zabrze - D. Lesik, A. Magdziorz, D. Rutkowski, M. Skrzypiec- I MIEJSCE, opiekun M. Rudyk


· Turniej siatkówki dziewcząt Bobrek - J. Ćwiklińska, W. Ulanecka, W. Janik, R. Mojszczak, K. Magdziorz. K. Górska, K. Swędrowska, S. Samisz- II MIEJSCE, opiekun M. Rudyk


· Regionalny Konkurs Rękodzielniczy ,,Walentynkowy upominek” - uczennica - WYRÓŻNIENIE, opiekun A. Niklasowska


· Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy- ,,Jesienne Inspiracje’’ - D. Wieczorek, D. Porwoł- II MIEJSCE oraz WYRÓŻNIENIE, opiekunowie S. Weiss, R. Spitzer, E. Bukowska

 

 

 

Rok szkolny 2012 / 2013

 

 

  • Sandra Liszka, Monika Pietkiewicz, Patryk Scheider - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno- Przyrodniczym.
  • Sandra Liszka - I miejsce w XII Konkursie Ortograficznym w Katowicach
  • Daria Młynarczyk - III miejsce w XII Konkursie Ortograficznym w Katowicach
  • Daria Młynarczyk, Sandra Liszka - III miejsce w VII Międzyszkolnej w VII Międzyszkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu organizowanej przez Zespół Szkół Nr 11 w Katowicach
  • Sandra Liszka, Monika Pietkiewicz - I miejsce w Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej "Eskulapiada" w Bytomiu.
  • Daria Młynarczyk, Monika Pietkiewicz - I miejsce w VI Regionalnym Konkursie "Śląsk w liczbach" w Zabrzu.

 

 

 

Rok szkolny 2011 / 2012

  • Szkolna sekcja olimpiad specjalnych "Herosi" - III miejsce w XI Regionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej.
  • Szkolna drużyna piłkarska - III miejsce w turnieju piłki nożnej "Piłkarska jesień 2011".
  • Szkolna drużyna piłkarska - III miejsce w wojewódzkim turnieju piłki nożnej - Bytom
  • Szkolna drużyna ringo chłopców - II miejsce w turnieju Ringo w Zabrzu.
  • Szkolna drużyna ringo dziewczyn - I miejsce w turnieju Ringo w Zabrzu.
  • Wiktoria Dyrkacz - V miejsce w XIII Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
  • Sylwia Król - V miejsce XIII Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
  • Marcin Walecki - II miejsce w XIII Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
  • Dawid Walecki - III miejsce w XIII Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
  • Sandra Liszka - II miejsce miejsce w XI Konkursie Ortograficznym w Katowicach
  • Sebastian Szymeczko - I miejsce miejsce w XI Konkursie Ortograficznym w Katowicach
  • Sebastian Szymeczko, Sandra Liszka - II miejsce w konkurencjach drużynowych w XI Konkursie Ortograficznym w Katowicach
  • Sandra Liszka - II miejsce w Wojewódzkim Dyktandzie w Tychach

Rok szkolny 2008 / 2009

  • Szkolna drużyna piłkarska - I miejsce w turnieju piłki nożnej "Piłkarska jesień".
  • Szkolna drużyna piłkarska - I miejsce w II Mistrzostwach Śląska i Zagłębia.
  • Mateusz Klainert kl.I b gim- Wyróżnienie w "III Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Szkolny Zespół Wokalny - wyróżnienie na XII Festiwalu Kolęd I Pastorałek "Nasze kolędowanie".
  • Grzegorz Wantuch - V miejsce w "VI Międzyszkolnym Konkursie Komputerowym.
  • Łukasz Zawiślok - V miejsce w "VI Międzyszkolnym Konkursie Komputerowym.
  • Angelika Goleczko - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "O laur zielonej róży".
  • Kamila Górska - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "O laur zielonej róży".
  • Angelika Goleczko - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "O laur zielonej róży".

Rok szkolny 2007 / 2008

  • Ewelina Szleger kl.3b gim- I miejsce w "V Międzyszkolnym Konkursie Komputerowym" w Bytomiu.
  • Łukasz Okuniewski kl.3b gim- I miejsce w "V Międzyszkolnym Konkursie Komputerowym" w Bytomiu.
  • Szkolny zespół wokalny - I miejsce na XIII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Szkół Specjalnych w Gliwicach.
  • Ilona Trybalska kl.6 - I miejsce w "Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej" w Chorzowie.
  • Łukasz Dawlud kl.1a gim- II miejsce w "Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej" w Chorzowie.
  • Mateusz Klainert kl.I b gim- Wyróżnienie w "III Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK"

 

 

Rok szkolny 2006 / 2007

  • Patrycja Adamkowska kl. 2c gim- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej.
  • Wioletta Schneider kl. 1b gim- IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej.
  • Paulina Triebel kl. Ia gim- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej.
  • Łukasz Triebel kl. Ia gim- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej.
  • Angelika Goleczko kl. 5 - wyróżnienie w "Konkursie Recytatorskim o laur zielonej róży".
  • Dorota Sowińska kl. 3b gim- wyróżnienie w "Konkursie Recytatorskim o laur zielonej róży".
  • Piotr Psurek kl. 2a gim- I miejsce w "II Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Michał Jambor kl. 3b gim- wyróżnienie w "II Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Karol Ostrowski kl. 3a gim- wyróżnienie w "II Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Ewelina Kipka kl. 2b gim- wyróżnienie w "II Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Maciej Krauze kl. 4- wyróżnienie w "II Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Roksana Maruszewska kl. 5- wyróżnienie w "II Regionalnej Olimpiadzie Komputerowej BAJTEK".
  • Łukasz Okuniewski kl. 2b gim- III miejsce w "IV Międzyszkolnym Konkursie Komputerowym" w Pyskowicach.
  • Arkadiusz Pająk kl. 3a gim- III miejsce w "IV Międzyszkolnym Konkursie Komputerowym" w Pyskowicach.
  • Paulina Triebel kl. 1a gim- IX miejsce w "Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK"
  • Łukasz Okuniewski kl. 2b gim- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną o tematyce "Nauka i technika pomaga ratować życie".

 

 

 

 

 

 
Joomla 1.5 themes, hosting company.

Zapraszamy na

Nasza specjalność

Polecamy

Stowarzyszenie "WARTO!"

Działania

Projekty

Logowanie



W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies
oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies - dowiedz się więcej »